İkizler Sokaktan Çevirdiği Erkeği Yoldan Çıkarıyor. Türkçe Altyazılı Porno

Sıcak yaz gününde havuzlu evlerinde biraz serinlemek isteyen olgun kadınlar bahçeye çıkarak havuza giriyorlar. Ardından güneşlenmek için birbirlerine güneş kremi sürüyorlar. Göğüslerinden tutun kalçalarına kadar birbirlerine backyardımcı oluyorlar. Bu sırada yan komşusunun çocuğu olan piç onları duvarın arkasından gizlice izliyor ve elindeki kamera ile onları çekiyor.

 

Bu sırada sikini sıvazlamayı da ihmal etmiyor. Sarışın bir olgun daha yanlarına elinde limonata ile geliyor. Oda üzerini çıkartarak bikinileriyle kalıyor ve arkadaşlarının önüne oturarak vücudunu yağlatıyor. Kadınlar bildiğin birbirlerini dokunarak tahrik ediyorlar. Yakalanmamak için çok dikkat eden çocuk birden karşısına çıkan beyaz bikinili kadının karşısında ne diyeceğini şaşırıyor. Dikizlediği hatunlar tarafından yakalanan pis sapığı yakasından tuttuğu gibi diğer kadınların yanına getiriyor ve tanıyıp tanımadıklarını soruyor.

 

Hatunlardan biri “Komşumun oğlu” diyerek elemanı tanıdığını söylüyor ve ona bir ceza vermek istiyorlar. Soyup soğana çevirdikleri sırada neredeyse ağlayacak olan uzun saçlı velet “üzgünüm bir daha yapmayacağım” diye zırlıyor. Azgın okızlar zaten bir sik bulma ihtiyaçları olduğundan bu erkeği araya alarak önce memeye sonra da sikişe doyuruyorlar.