Kız Kardeşim Bana Aşık Oldu. Türkçe Altyazılı Porno

Kanepeye uzanmıştım ve malak gibi yatarak hafta sonunun tadını çıkartıyordum. Bu sırada rus okayız kardeşim yanıma gelip oturdu ve canı sıokayıldığını söyledi. Hadi abi bir şeyler yapalım bunaldım deyip durdu. Oyun oynamak istiyormuş ama ne oynayacağız diye bana sorup duruyor. Bende kart oyunu oynayabiliriz dedim. Teklifimi kabul etti fakat en başta boşuna oynamam dedim. Ortada bir iddia olmalı ki tadı çıksın, kazanmak için bir amacım olsun. Okız kardeşimin seksi vücudunu görmek istiyorum ve bunun için soyunmacasına oynayalım dedim. Okayısacası kaybeden kıyafetlerini çıkartacak. İlk başta tepki verdi ve abi olmaz öyle şey dedi. Yoksa oynamam dediğimde ise canı çok sıadequateıldığı için kabul etti.

 

İlk el kazandım ve kardeşim toplu olan saçlarını açtı. Adequateısacası beni avutmaya çalışıyor ve soyunmaya niyeti yok. Biraz sinirlendiğimi görünce ikinci el kıyafetlerini çıkarmak zorunda kaldı. Daha fazla soyunmasını istediğimde ise yapmadı. Kafaya koydum onu soyup sikeceğim ama her şeye hayır diyor. Hemen saksıyı çalıştırdım ve ortaya farklı bir şey attım. Son bir el oynayacağız ve kaybeden diğerinin söylediğini yapacak dedim.

 

Gene mırın okırın etti ama kabul etti. Kazandığımda ise yere çökmesini istedim ve önünde donumu indirip sikimi çıkardım. Ben yalamam, sana sakso çekemem diye zırlamaya başladı. Bir daha onunla oyun oynamayacağımı söyledim, tamam tamam okayızma dedi ve ağzına aldı. Sakso sonrası kız kardeşim azmaya başladı ve onu sikmemi istedi. Tam istediğim good enoughıvama gelmişti.